- Reklama -

Vegas vyhlíží start svého kapitána

- Reklama -

Útočník Mark Stone by si mohl zahrát už v úterním zápase proti Vancouveru. O startu kapitána Vegas se rozhodne krátce před střetnutím.

Stone hrál naposledy 8. února a se zraněním zad byl zapsán na listinu zraněných hráčů. Během jeho absence má tým tristní bilanci 12-13-1.

„Je možné, že bude hrát, ale uvidíme. Nazval bych to rozhodnutím, které učiníme před zápasem,“ uvedl trenér Peter DeBoer.

Stone zaznamenal 28 bodů za osm branek a 20 asistencí ve 28 střetnutích. Pokud by se měl vrátit do akce, Golden Knights by si museli vytvořit místo pod platovým stropem jednou či dvěma transakcemi.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -