- Reklama -

Velikost sestav se ještě může změnit

- Reklama -

NHL vyslala zatím neoficiální vzkaz, že kluby budou moci v obnovené sezóně počítat s rozšířenými sestavami o 28 hráčích a libovolném počtu gólmanů. Toto číslo však nemusí být konečné.
„Stále se to (počet hráčů v sestavě) ještě musí projednat s NHLPA (hráčskou asociací) během třetí nebo čtvrté fáze návratu. Takže velikost sestav se může, ale nemusí opět změnit v závislosti na NHLPA,“ uvedl Pierre LeBruin ze stanice TSN.


Týmy mohou v rámci vstupu do Fáze 2 otevřít svá tréninková zařízení v pondělí. Hokejisté ale mohou trénovat maximálně v šestičlenných skupinách. Fáze 3, která zahrnuje i obnovu tréninkových kempů, nezačne dříve než 10. července.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -