VIDEO: Eric Staal se dočkal v Raleighu vřelého přivítání

Přidal  Martin Hrubý   do  , , ,      1. 4. 2016 21:53     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Eric Staal se dočkal v Raleighu vřelého přivítání  

Když Eric Staal na konci února odcházel z Caroliny do NY Rangers, tak už v ten moment se hodně fanoušků Hurricanes těšilo na to, až dojde na jeho střet s bývalým klubem. K tomu došlo již po měsíci na ledě PNC Arena, kde strávil necelých dvanáct let své kariéry v NHL.


Sledujte NHLnews také na Facebooku a Twitteru.


Hráčské přesuny mezi dvěma konkurenčními týmy z jedné divize (Metropolitní divize) nesou občas jejich příznivci špatně. Ti, co fandí Hurikánům, kterým v roce 2006 pomohl vyhrát Stanley Cup, však na něco podobného ani nepomysleli a svého někdejšího kapitána přivítali s patřičnou úctou.

Zápas skončil vítězstvím domácích, kteří porazili Jezdce z New Yorku 4:3. „Pro mě to byla zábava a jsem si jistý, že si to užil i Eric. Zároveň jsem ale přesvědčený o tom, že by byl spokojenější s jiným výsledkem,“ uvedl Ericův bratr a forvard Caroliny Jordan Staal.

Eric Staal odešel od Hurikánů jako druhý nejúspěšnější hráč v klubové historii v počtu branek (322), asistencí (453) i bodů (775).

Štítky

Autor  

Narozen v roce 1971. NHL sleduji od začátku 80. let, redaktorem od roku 2000. Spoluzakladatel webového serveru NHL.cz. Největší hokejový zážitek - návštěva zápasů NHL, v nichž nastoupilo dohromady osm členů slavné dynastie Edmontonu Oilers z osmdesátých let minulého století včetně Waynea Gretzkyho, Granta Fuhra, Glenna Andersona nebo Craiga MacTavishe, jenž jako vůbec poslední hráč v historii NHL hrál bez helmy.