- Reklama -

VIDEO: HertlMánie! Český forvard zazářil dalším hattrickem

- Reklama -

Fanshop týmu
Tomáš Hertl znovu udeřil!
Pětadvacetiletý útočník ve službách San Jose si v úterním duelu s Washingtonem připsal druhý hattrick v této sezóně, když navázal na svůj výkon z 15. ledna proti Pittsburghu (výhra 5:2).

Celkově třetí třígólové představení ve své kariéře v NHL začal Hertl v 15. minutě, v níž během početní převahy vyrovnával na 2:2.
Další branku přidal slávistický odchovanec devět minut před koncem řádné hrací doby, kdy zařídil pro San Jose kontaktní trefu na 5:6.
Divoké utkání poté dospělo za stavu 6:6 do prodloužení, kde dal Hertl zápasu ráznou tečku. Ve druhé minutě nastaveného času střelou z pravého kruhu překonal gólmana Holtbyho a postaral se o dva body pro Žraloky.
Rodák z Prahy si brilantním vystoupením upevnil pozici druhého nejlepšího českého střelce za Davidem Pastrňákem z Bostonu (kompletní pořadí ZDE) a celkem má na svém kontě po 47 utkáních 45 bodů (22+23).
Titul první hvězdy utkání přesto uzmul kapitán Caps Alex Ovečkin, který stejně jako Hertl zaznamenal v zápase čtyři body (3+1).Hertlův hattrick:

Ovečkinův hattrick:

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -