- Reklama -

VIDEO: Marchandovy rychlé ruce vykouzlily spektakulární gól

- Reklama -

První útok Bruins má za sebou další špičkové představení. V nedělním duelu na ledě Rangers nasbíralo trio Bergeron – Marchand – Pastrňák dohromady 13 bodů a posunulo svůj tým k výhře 7:4.
Patrice Bergeron se blýskl pátým hattrickem v kariéře, Brad Marchand vstřelil dva góly a třikrát přesně přihrával, Čech David Pastrňák zase zaznamenal pět asistencí.
Nebývalou troufalost a sebevědomí předvedl druhý jmenovaný, když si za vyrovnaného stavu 1:1 doslova pohrál s postřehem gólmana Henrika Lundqvista. 31letý Kanaďan se ocitl po Pastrňákově přihrávce sám před bránou a rychlými pohyby rukou jej dokonale obelstil.
Boston od této chvíle na ledě dominoval…- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -