- Reklama -

VIDEO: Matthews zkritizoval reportéra

- Reklama -

Hvězdný forvard Maple Leafs Auston Matthews se v neděli opřel do novináře Steva Simmonse z deníku Torontu Sun. Hokejistovi se nelíbilo, že žurnalista v červnu informoval o jeho pozitivním testu na koronavirus.
Matthews sdělil svůj názor na věc po nedělní prohře 0:2 s Columbusem, když byl Simmonsem tázán na jeho pohled na tvrdý styl hry Blue Jackets.

HOKEJOVÁ BOMBA: ROUŠKY NHL ZA PÁR KAČEK!

„Dobře. Tak hlavně si myslím, že je nešťastné, že dostávám otázku od tebe, Steve,“ začal hráč zostra. „Chtěl bych jen říct, že jsem skutečně neoceňoval ten článek, co si o mě psal před pár měsíci. Upřímně si myslím, že to bylo z tvé strany neetické.“
Simmons na Matthewsova slova zareagoval na Twitteru: „Jen pro záznam: nemám problém s tím, co Auston dnes večer řekl. Není novinářem ale profesionálním sportovcem…“
Žurnalista informoval o pozitivním testu 19. června s tím, že je Matthews v Arizoně v karanténě. Maple Leafs s odkazem na soukromí hráče jeho jméno nikdy nepotvrdili. Zprávu potvrdil až hokejista sám o několik týdnů později.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -