- Reklama -

VIDEO: Nilsson skvěle vystihl Williamsův záměr

- Reklama -

Fanshop týmuPrvní zápas nedělního programu rozehráli Ottawa Senators s Carolinou Hurricanes. A byla to napínavá podívaná od začátku do konce. Naději na zvrat v utkání Senátorům podržel jejich gólman Anders Nilsson svým zákrokem.
Do konce řádné hrací doby zbývalo osm a půl minuty, když obránce Ottawy zkoušel rozehrát na najetého spoluhráče. Ten si však nedokázal přebrat puk a odražený kotouč okamžitě nahodil zpátky do útočného pásma Greg McKegg. Svým nahozením trefil soupeřova obránce Dylana DeMela, o kterého se zbrzdil, a spadl k rozjetému veteránovi a kapitánovi Caroliny Justinu Williamsovi.
Šikovný pravák několikrát rychle zamíchal pukem a pokusil se forhendovou kličkou překonat domácího brankáře. Ten si však kotouč o několik okamžiků později hýčkal ve své lapačce. Sedmatřicetiletý veterán tak svoji druhou branku v zápase nepřidal.
Ale ani tento výjimečný postřeh nepomohl Ottawě dotáhnout manko a Carolina se tak vrací z hlavního města Kanady s dvoubodovým vítězstvím.Titulní foto: Icon Sportswire

- Reklama -

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -