- Reklama -

VIDEO: Smolař Enström! Vyřadil ho ošklivý pád na mantinel

- Reklama -

Obránce Winnipegu Tobias Enström vyvázl z ošklivě vyhlížejícího pádu na mantinel v úterním utkání proti San Jose s blíže nespecifikovaným zraněním v horní části těla. Přesná doba jeho léčení zatím nebyla stanovena.


Sledujte NHLnews také na Facebooku a Twitteru.


Na přelomu dvanácté a třinácté minuty se Enström snažil zadržet kotouč v obranném pásmu Sharks, ale zřejmě vjel do rýhy v ledu a při nekontrolovatelném pádu narazil zády do bočního mantinelu. Z ledu se zvedal jen ztěžka a za doprovodu týmového lékaře zamířil rovnou do kabiny Tryskáčů.
Na začátku druhé dvacetiminutovky se rodák z Nordingrå pokusil znovu zapojit do zápasu, ale odehrál pouze jedno krátké střídání a pak nadobro zmizel v útrobách domácí arény MTS Centre.
Třiadvacetiletý Švéd absolvoval v letošní sezóně NHL prozatím 47 zápasů, ve kterých nasbíral dvanáct bodů za jeden gól a jedenáct přihrávek. Na ledě strávil v průměru 22 minut a 42 sekund za zápas.

- Reklama -
Martin Hrubý
Narozen v roce 1971. NHL sleduji od začátku 80. let, redaktorem od roku 2000. Spoluzakladatel webového serveru NHL.cz. Největší hokejový zážitek - návštěva zápasů NHL, v nichž nastoupilo dohromady osm členů slavné dynastie Edmontonu Oilers z osmdesátých let minulého století včetně Waynea Gretzkyho, Granta Fuhra, Glenna Andersona nebo Craiga MacTavishe, jenž jako vůbec poslední hráč v historii NHL hrál bez helmy.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -