- Reklama -

VIDEO: Vyhrocený závěr. První finále bylo plné emocí

- Reklama -

Debuty Matthewa Tkachuka a Sama Bennetta ve finále Stanley Cupu skončily v sobotu předčasně, když oba v závěru úvodního zápasu Floridy proti Vegas nechali volný průběh svým emocím.

Spoluhráči z Panthers dostali osobní desetiminutové tresty čtyři a půl minuty před koncem třetího dějství, když se za stavu 2:4 obuli v šarvátce za bránou Sergeja Bobrovského do zadáka Nicolase Haguea.

Bennett kromě osobního trestu obdržel i menší trest za hrubost, Tkachuk dokonce dvojnásobný. Do šarvátky se aktivně zapojil i útočník Vegas Chandler Stephenson, který dostal též desetiminutový trest a menší trest za hrubost.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -