- Reklama -

Virus útočí na NHL. V přímém ohrožení jsou Sharks, padlo i mistrovství světa

- Reklama -

NHL od soboty znepřístupní novinářům šatny všech 31 týmů. Cílem je zamezit styku médií s hráči během probíhající epidemie koronaviru.

Nové kousky! Buď fandou i po setmění

Hokejisté budou nyní dostupní pro rozhovory pouze v místnosti pro tiskové konference. MLB, NBA a MLS jsou dalšími ligami, u kterých se očekává v nejbližších dnech podobné opatření.
Liga vyslala již v pátek zprávu všem klubům, aby hráči za současné situace minimalizovali kontakt s fanoušky. Vedení soutěže taktéž zastavilo všechny služební cesty svých zaměstnanců.
Okrsek Santa Clara v Severní Kalifornii, kam spadá i aréna San Jose, doporučil zrušit všechny větší události. Sharks však zatím mají v plánu své domácí zápasy i nadále odehrát podle programu.

Mezinárodní hokejová federace mezitím oznámila, že z důvodu znepokojivého šíření viru zrušila letošní mistrovství světa žen.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -