- Reklama -

Visí nad Cassidym otazník?

- Reklama -

Prezident Bostonu Cam Neely respektuje hlavního kouče Brucea Cassidyho, avšak na otázku, zda chce mít tohoto kormidelníka na střídačce i v příští sezóně, neodpověděl.

„Myslím si, že musíme prodělat několik změn, co se týče způsobu hraní,…“ poznamenal Neely. „Myslím si, že Bruce je fantastický trenér. Tomuto klubu přinesl mnoho úspěchů. Jako kouče jej mám rád. Uvidíme co bude dál.“

Neely uvedl, že plánuje prodloužení smlouvy s generálním manažerem Donem Sweeneym, který následně udělá rozhodnutí o Cassidyho budoucnosti. Ten mám ze své smlouvy platný ještě jeden rok. Od příchodu na lavičku v roce 2017 dosáhl bilance 245-108-46.

Bostonu aktuálně skončila sezóna v prvním kole play-off. Stalo se se tak v třetím ročníku za sebou, co se Bruins nedostali za hranici druhého kola.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -