- Reklama -

Vycházející hvězda Canucks bude chybět jeden měsíc

- Reklama -

Fanshop týmu
Mladý útočník Canucks Jake Virtanen vynechá vinou zlomeného žebra přibližně jeden měsíc. O jeho stavu v pondělí informoval hlavní kouč Travis Green.
Dvaadvacetiletý Kanaďan přišel k újmě 13. února po střetu s forvardem Ducks Ryanem Getzlafem, který byl zákrok počastován trestem za nedovolené bránění.

Virtanen, který si v této sezóně stanovil s 12 góly a 22 body svá osobní maxima, doposud odehrál v NHL 198 zápasů se ziskem 56 bodů (29+27).
Jeho zranění může znamenat příležitost pro útočníka Ryana Spoonera, jehož Vancouver v sobotu získal z Edmontonu.Titulní foto: Icon Sportswire

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -