Výsledky přípravných zápasů NHL: Zacha dvěma góly a asistencí dovedl New Jersey k výhře, Pastrňák byl vyhlášen první hvězdou

Ottawa – New Jersey 1:8 (0:5, 1:2, 0:1)

Branky a asistence: Thomas Chabot – Drew Stafford 2 (2+1), John Quenneville 2, Pavel Zacha 2 (2+1), Marcus Johansson (1+3), Nico Hischier.
Brankáři: Mike Condon, Andrew Hammond – Cory Schneider.

NY Islanders – New Jersey 3:0 (2:0, 0:0, 1:0)

Branky a asistence: 1:11 Brock Nelson (Josh Ho-Sang, Johnny Boychuk), 14:15 Mathew Barzal (John Tavares), 58:41 Johnny Boychuk (Nikolaj Kuljomin, Cal Clutterbuck) – .
Brankáři: Greiss 25/25 – Kinkaid 44/42.
Hvězdy utkání: Greiss, Barzal, Nelson (všichni NYI).
Česká účast: – .

Boston – Chicago 4:2 (3:1, 0:1, 1:0)

Branky a asistence: 0:52 David Pastrňák (Matt Beleskey, Ryan Spooner), 1:28 Jeremy Lauzon (Riley Nash, Tim Schaller), 9:46 Anders Bjork (Patrice Bergeron), 44:08 Patrice Bergeron (David Pastrňák, Charlie McAvoy) – 19:13 Brandon Saad (Erik Gustafsson, Cody Franson), 30:09 John Hayden (Tanner Kero, Jordan Oesterle).
Brankáři: Subban 26/24 – Crawford 23/19.
Hvězdy utkání: David Pastrňák, Bergeron, Subban (všichni BOS).
Česká účast: David Pastrňák (17:53, +1, 5 střel, 1+1) – Jan Rutta (21:54, 3 střely, 1 zbl. střela, 1 hit), David Kämpf (17:51, +1, 1 střela).

NY Rangers – Philadelphia 3:2pp (1:1, 0:1, 1:0 – 1:0)

Branky a asistence: 3:16 Rick Nash (Ryan McDonagh, Pavel Bučněvič), 45:29 Mika Zibanejad (Pavel Bučněvič, Chris Kreider), 63:51 Ryan McDonagh (Mats Zuccarello, Filip Chytil) – 5:39 Travis Sanheim (Nolan Patrick, Jordan Weal), 39:56 Travis Sanheim (Radko Gudas, Michael Raffl).
Brankáři: Lundqvist 39/37 – Neuvirth 31/28.
Hvězdy utkání: Lundqvist (NYR), Sanheim (PHI), McDonagh (NYR).
Česká účast: Filip Chytil (17:57, +1, 4 střely, 2 trest. minuty, 1 hit) – Radko Gudas (17:16, +1, 1 střela, 1 zbl. střela, 4 trest. minuty, 3 hity, 0+1), Jakub Voráček (17:27, -1, 3 střely, 2 trest. minuty), Neuvirth (63:43).

Toronto – Montreal 5:1 (2:0, 1:1, 2:0)

Branky a asistence: 1. Matthews (Komarov), 5. Matthews (Nylander), 24. Marleau (Carrick), 44. Matthews (Nylander), 47. Nylander (Gardiner, Matthews) – 32. Petry (Mete).
Brankáři: Frederik Andersen 23/22 – Al Montoya 15/10.

Detroit – Pittsburgh 4:1 (1:0, 2:1, 1:0)

Branky a asistence: 13:14 Michael Rasmussen (Gustav Nyquist, Joe Hicketts), 26:21 Anthony Mantha (Dennis Cholowski, Dylan Larkin), 31:02 Tomáš Tatar, 59:49 Xavier Ouellet – 36:12
Scott Wilson (Olli Määttä, Zach Trotman).
Brankáři: McCollum 7/7, Howard (od 40:00) 12/11 – Jarry 26/23.
Hvězdy utkání: Howard, Mantha, Rasmussen (DET).
Česká účast: Martin Frk (15:13, +1, 4 střely, 1 zbl. střela, 2 hity) – Dominik Simon (14:40, -1, 1 zbl. střela, 2 trest. minuty, 2 hity).

Winnipeg – Calgary 5:2 (2:2, 2:0, 1:0)

Branky a asistence: 9:08 Mark Scheifele (Patrik Laine, Blake Wheeler), 12:12 Patrik Laine (Blake Wheeler, Mark Scheifele), 20:23 Patrik Laine (Mark Scheifele, Blake Wheeler), 33:49 Nikolaj Ehlers (Patrik Laine, Nic Petan), 57:17 Dustin Byfuglien (Mark Scheifele, Patrik Laine) – 16:15 Sean Monahan (Spencer Foo), 18:58 Matthew Tkachuk (Michael Stone).
Brankáři: Mason 28/26 – Läck 34/29.
Hvězdy utkání: Laine, Wheeler, Ehlers (všichni WPG).

Dallas – Colorado 2:4 (1:1, 0:2, 1:1)

Branky a asistence: 15:51 Brett Ritchie (Devin Shore, John Klingberg), 41:12 Julius Honka (Remi Elie, Gemel Smith) – 0:30 Nathan MacKinnon (Mikko Rantanen, Tyson Jost), 34:45 Matt Nieto (Gabriel Bourque), 39:13 Alexander Kerfoot (Nikita Zadorov, Anton Lindholm), 59:23 Mikko Rantanen.
Brankáři: Bishop 23/20 – Bernier 26/25, Varlamov (od 40:00) 10/9.
Hvězdy utkání: Kerfoot (COL), Honka (DAL), Bernier (COL).

Edmonton – Carolina 2:6 (1:2, 1:2, 0:2)

Branky a asistence: 17:51 Ryan Strome (Oscar Klefbom, Jussi Jokinen), 38:34 Kailer Yamamoto (Matthew Benning, Ryan Nugent-Hopkins) – 6:25 Teuvo Teravainen (Justin Faulk), 18:54 Teuvo Teravainen (Jordan Staal, Elias Lindholm), 31:09 Lucas Walmark (Josh Jooris), 33:09 Janne Kuokkanen (Justin Williams, Jake Bean), 40:37 Jordan Staal (Janne Kuokkanen, Noah Hanifin), 46:44 Jordan Staal (Janne Kuokkanen, Trevor van Riemsdyk).
Brankáři: Talbot 29/23 – Darling 21/19.
Hvězdy utkání: Staal, Teravainen (oba CAR), Yamamoto (EDM).
Česká účast: – Martin Nečas (13:59, -1, 1 střela, 1 hit).

Anaheim – Arizona 6:4 (2:0, 2:3, 2:1)

Branky a asistence: 7. Perlini, 18. Wood (Duclair, Connauton), 28. Strome, 36. Kempe (Duclair) – 22. Ritchie, 25. Shaw, 37. Montour (Pettersson), 46. Rasmussen (Petterson, Montour), 53. Rakell (Cogliano, Ritchie), 56. Ritchie.
Brankáři: Miller – Domingue, Langhamer.