- Reklama -

Vytrejdují Flames svou hvězdu?

- Reklama -

Podle novináře Wesa Gilbertsona z deníku Calgary Sun čelí Flames zajímavému rozhodování ohledně útočníka Johnnyho Gaudreaua.

Hvězdný Američan se už vyjádřil, že je otevřený setrvání v týmu. V zákulisí se ale objevují šumy o tom, že by jej Calgary mohlo vyměnit.

„Gaudreaův současný kontrakt s ročním platem 6,75 mil. dolarů vyprší na konci nadcházející sezóny. Věc však dělá urgentní skutečnost, že 28. července mu začne platit klauzule o nevyměnitelnosti,“ uvedl Gilbertson.

Zámořský novinář taky tvrdí, že jako první musí generální manažer Brad Treliving zjistit, kolik bude chtít Gaudreau novou smlouvou získat.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -