Waddell zůstává v Carolině, Minnesotě navzdory - nhlnews.cz
- Reklama -

Waddell zůstává v Carolině, Minnesotě navzdory

- Reklama -

Carolina se dohodla s klubovým prezidentem a generálním manažerem Donem Waddellem na nové tříleté smlouvě. Informaci potvrdil majitel Tom Dundon.
„Donovo vůdcovství a jeho zkušenosti jsou pro naši organizaci neocenitelné. Jsem šťastný, že jsme si plácli,“ okomentoval kontrakt Dundon. „Don a já máme skvělý vztah. Věřím mu a jsem nadšený, že budeme pokračovat v budování vítězného týmu.“


Wadell se připojil k Hurricanes v roce 2014 a loni byl jmenován generálním manažerem. Mužstvo pod ním přerušilo 10letou sérii bez play-off a probojovalo se až do finále Východní konference.
O strůjce nečekaného úspěchu Canes se přitom zajímali Minnesota Wild, kteří z pozice GM nedávno propustili Paula Fentona.
Před angažmá v Carolině působil Waddell jako generální manažer Atlanty Trashers (1998-2010) a asistent GM v Detroitu (1997/1998).
Fanda NHL

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -