- Reklama -

Wild a Avs spolu obchodovali

- Reklama -

Minnesota získala dvojnásobného vítěze Stanley Cupu Iana Colea ve výměně zadáků, který zrealizovala s Coloradem. Opačným směrem putuje Greg Pateryn.

31letý Cole odehrál v minulé sezóně 65 zápasů s bilancí čtyř branek a 22 asistencí. Aktuálně se nachází v posledním roku tříleté smlouvy.

Celkem má na svém kontě 543 zápasů v dresech Blues, Penguins, Blue Jackets a Avalanche. Nasbíral v nich 138 bodů (26+112).

O rok mladší Pateryn, který je také v posledním roce tříleté smlouvy, loni naskočil do 20 duelů se ziskem tří asistencí. V NHL odehrál k dnešnímu dni 270 zápasů za Canadiens, Stars a Wild s bilancí 41 bodů (4+37).

- Reklama -

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -