- Reklama -

Winnipeg podepsal pětiletý kontrakt s forvardem

- Reklama -

Jets a útočník Adam Lowry se dohodli na nové pětileté smlouvě v hodnotě 3,25 mil. amerických dolarů.

28letý Američan se nachází v posledním roce tříleté smlouvy, po které se mohl stát nechráněným volným hráčem.

V probíhající sezóně odehrál Lowry 44 zápasů, ve kterých zaznamenal 20 bodů za osm gólů a 12 asistencí. Svým tým vede se 132 bodyčeky a je druhým nejvytěžovanějším forvardem během oslabení.

„Jsem součástí této organizace dlouho. Začínal jsem tu, byl jsem tu draftovaný. Je to jedna z těch věcí, kdy chcete dostat šanci odehrát celou kariéru v jedné organizaci. Mám skvělé spoluhráče a zbožňuju hrát za tento tým,“ uvedl hráč po podpisu smlouvy.

- Reklama -

Winnipeg draftoval Lowryho v roce 2011 z celkového 67. místa. Od té doby vstřelil 65 branek a přidal 78 asistencí v 452 duelech základní části.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -