Winter Classic 2018: Vítězství New Yorku Rangers v nejzajímavějších momentech

New York Rangers porazili v tradičním novoročním zápase NHL Buffalo Sabres 3:2 po prodloužení. O vítězný gól se v 63. minutě postaral J.T Miller.
Utkání hostil stadion Citi Field v New Yorku, který je domovským stánkem baseballových Mets (MLB).
Události jsou řazeny chronologicky.
Zajímavý postřeh redaktora webové stránky americké stanice CBS:

Příchod obou celků na ledovou plochu:

Letošní Winter Classic je ve znamení extrémně nízkých teplot. New York zažil nejchladnější Silvestr za poslední desetiletí

Rangers se rychle ujímají vedení 1:0, v čase 4:09 se trefil Paul Carey:

Jízda Rangers pokračuje, Michael Grabner zvyšuje na 2:0:

Ne všichni jsou s konceptem venkovních zápasů spokojeni:

Evander Kane obdržel pořádnou ránu hokejkou do obličeje, poté se udeřil ještě o mantinel. Píšťalka rozhodčích mlčela:

Stav po 2.třetině slibuje zajímavé třetí dějství:

Během druhé přestávky se na stadionu oznamovala nominace USA na hokejový turnaj ZOH v Koreji, podrobnosti přineseme v samostatném příspěvku

Sabres vyrovnávají na 2:2 27 sekund po začátku třetí třetiny, trefuje se Rasmus Ristolainen:

Winter Classic si našlo diváky i v Austrálii:

Robin Lehner uchovává naděje Sabers tímto skvělým zákrokem:

Utkání, které došlo až do prodloužení, přihlíží 41 821 diváků:

New York Rangers vítězí 3:2 po prodloužení! O vítězný gól se postaral J.T. Miller:

Závěrečné podání rukou:

Dárek na konec, autor vítězné branky daroval svou hůl jednomu z fanoušků:

Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.