- Reklama -

Winter Classic 2020 pozná premiérovou destinaci

- Reklama -

Novoroční utkání NHL pod širým nebem bude v příštím roce hostit Dallas. Informaci v pondělí jako první přinesl John Shannon ze stanice Sportsnet.
Oponent Stars není v tuto chvíli ještě znám. Nejčastěji se ale spekuluje o Minnesotě, Nashvillu a Los Angeles.Pro Dallas, který pořádal i loňský draft, se jedná o velký marketingový úspěch. Winter Classic se poprvé přesune do vyloženě nehokejové destinace.
Jako místo konání byl určen Cotton Bowl Stadium, na němž se potkávají mužstva NCAAF (univerzitní fotbalová liga).
Komisionář ligy Gary Bettman v úterý také oznámil návrat Heritage Classic. Venkovní střetnutí mezi Winnipegem a Calgary zavítá 26. října do Reginy v kanadské provincii Saskatchewan.
Kromě toho se fanoušci dočkají také Stadium Series, kterému poskytne 15. února útočiště Colorado.
Všechna klání NHL pod širým nebem si připomeňte ZDE.
Titulní foto: Daxis/flickr.com

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -