- Reklama -

Z Lundqvista se stává přítěž. Rangers musí konat

- Reklama -

Kam s ním? V New Yorku Rangers řeší v těchto dnech, co udělat s gólmanem Henrikem Lundqvistem. Podle Ricka Carpinella z portálu The Athletic je stále reálnější možností jeho vykoupení ze smlouvy.
Už před několika týdny se hovořilo o tom, že stagnující platový strop zvýší tlak na to, aby Newyorčané veterána vykoupili z posledního roku smlouvy a udrželi si Alexandara Georgieva. Ten má do budoucna vytvořit tandem s Igorem Šesťjorkinem.

Tahle COOL trička NHL chceš!

Rangers by se však také mohli vybrat cestou výměny Georgieva, čímž by získali určitou protihodnotu. Carpinello tvrdí, že klub by to s Lundqvistem ještě jeden rok vydržel a hledal mezitím náhradníka k Šesťjorkinovi.
Vše se ale může zaseknout na tom, že o Georgieva nejeví týmy takový zájem, jaký by Jezdci očekávali, a jejich nabídky nejsou dostatečně lukrativní.
Existuje i možnost, že Rangers by mohli zvážit výměnu v prvním kole draftu, získat lákavou protihodnotu a zároveň s ní vyřešit svou brankářskou otázku.
Lundqvist strávil ve Velkém jablku celých 15 let své kariéry v NHL. V tomto ročníku měl bilanci 10-12-3 a úspěšnost zákroků 90,5 procenta. Švédský velikán byl od 6. ledna nasazen z 29 možných utkání jen čtyřikrát.

HOKEJOVÁ BOMBA: Roušky NHL za pár kaček!

Anketa NHLnews

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -