- Reklama -

Zadina se zranil, chybět bude týdny

- Reklama -

Útočník Detroitu Filip Zadina utrpěl v pátečním zápase proti Rangers zranění dolní části těla, vinou kterého vynechá dva až tři týdny.
O stavu 20letého Čecha informoval kouč Jeff Blashill, který dodal, že v sobotním střetnutí se stejným soupeřem hrál jeho svěřenec i navzdory bolesti.
Fanda NHL
Zadina, který byl v roce 2018 draftován z šestého místa, odehrál v tomto ročníku 28 utkání s bilancí osmi branek a sedmi asistencí.
„Je to nešťastné pro něj i pro nás,“ uvedl hlavní trenér pro stránky Red Wings. „Bohužel to jde ruku v ruce s tím, jak se pro nás vyvíjela sezona. Takový je někdy život, bohužel.“
Zadinovo místo v útoku s Dylanem Larkinem a Tylerem Bertuzzim zaujal na nedělním tréninku uzdravený Andreas Athanasiou, který kvůli zdravotním problémům nehrál od 29. prosince.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -