- Reklama -

Zbořil prodloužil s Bostonem

- Reklama -

Obránce Jakub Zbořil podepsal jako chráněný volný hráč novou dvouletou smlouvu s Bostonem. 23letý Čech si podle nového kontraktu vydělá 725 000 dolarů ročně.
Zbořila si vybral Boston v roce 2015 v prvním kole draftu na 13. pozici. V NHL má zatím na kontě dva zápasy ze sezony 2018/19, v kterých nebodoval. S Bruins mu skončil tříletý nováčkovský kontrakt.
V uplynulém ročníku působil v AHL, kde v dresu Providence odehrál 58 utkání a připsal si 19 bodů za tři branky a 16 asistencí.
Od poloviny července byl Bostonu k dispozici pro dohrávku sezony.
Do Severní Ameriky odešel Zbořil z juniorky Komety v roce 2014 a tři roky hrál v celku Saint John Sea Dogs v QMJHL. Od sezony 2017/18 působil na farmě Bostonu.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -