Změna! Karlsson se upsal San Jose masivním kontraktem - nhlnews.cz
- Reklama -

Změna! Karlsson se upsal San Jose masivním kontraktem

- Reklama -

Tak dlouho se v zámoří spekulovalo o novém působišti Erika Karlssona, až se hvězdný zadák rozhodl zůstat v organizaci Sharks.
29letý Švéd, který se mohl stát nechráněným volným hráčem, se podle vícero zdrojů dohodl se San Jose na nové smlouvě. Podle Pierra LeBruna ze stanice TSN se jedná o osmiletý kontrakt s průměrnou roční hodnotou 11 miliónů dolarů.Uplynulá sezóna byla Karlssonovou první v Kalifornii. Vlivem zdravotních problémů však odehrál pouze 53 zápasů se ziskem 45 bodů. Během play-off jich přidal dalších šestnáct.
Po vyřazení z play-off musel dvojnásobný vítěz Norris Trophy podstoupit operaci třísel. Jeho další angažmá by to však nemělo ohrozit.
Zatímco v minulém ročníku Karlsson vydělal 6,5 miliónů, nyní se stane jedním z nejlépe placených hokejistů na světě. Aktuálně pobírají v NHL vyšší plat pouze superhvězdy Connor McDavid a Auston Matthews.

Tento podpis je přitom pouze začátkem horkého léta v San Jose. Volnými hráči se totiž mohou stát i klubové ikony Joe Pavelski a Joe Thornton.
- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -