Týmy NHL pokoukávají po Johanssonovi

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      17. 2. 2019 13:14     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Týmy NHL pokoukávají po Johanssonovi  

Fanshop týmu

Mezi celky NHL se zvyšuje zájem o útočníka New Jersey Marcuse Johanssona. S informací přišel Pierre LeBrun ze stanice TSN.

Osmadvacetiletý Švéd zaznamenal v posledních 11 zápasech 10 bodů a pro týmy bojující o play-off je žádaným artiklem.

24. muž draftu 2009 má ve stávajícím kontraktu „no trade“ klauzuli, jenž mu umožnila vyjmenovat pět mančaftů, do kterých by nechtěl být vyměněný. Tato mužstva ale nejsou podle LeBruna ve hře.

Johansson, jehož trápilo na začátku sezóny zranění, odehrál v této sezóně 46 utkání se ziskem 25 bodů za 11 gólů a 14 asistencí. V organizaci Devils působí druhým rokem.Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.