VIDEO: Au, Chára musel po zásahu pukem do kabin

Přidal  Lukáš Zitka   do  , , , ,      4. 6. 2019 9:14     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Au, Chára musel po zásahu pukem do kabin  

Fanshop týmuKapitán Bostonu Zdeno Chára se v play-off potýká se zdravotními problémy. Čtvrté finálové utkání opustil začátkem druhé třetiny, když jej nešťastně zasáhl puk od střely Braydena Schenna do obličeje. Chárův další start v sérii je nejistý.

Schennova střele se otřela o hokejku slovenského obránce a kvůli této teči skončil kotouč v obličeji kapitána Bruins. Ten okamžitě zamířil do kabin. Byť se ve třetí třetině vrátil na střídačku s celoobličejovým krytem na své helmě, do hry už nezasáhl.

„Lékaři mu poradili, že by bylo lepší, kdyby už nehrál. Ránu muselo sešít několik stehů a pravděpodobně se dočká nějakého zákroku u zubaře. Uvidíme, jak se bude zítra cítit, zatím vůbec nevíme, jestli bude moci v pátém zápase nastoupit,“ řekl ke zranění svého beka kouč Bruins Bruce Cassidy.

Autor  

Žurnalistiku se střídavými úspěchy studoval v Brně a poté v Praze. S novinařinou začínal v redakci Pardubického deníku, později strávil rok ve službách jednoho hokejového serveru. Následně na dva roky zakotvil v Evropském vydavatelství, kde však psal především o politice. Pak úplně změnil pracovní zaměření, aby se loni na podzim vrátil v plné síle do světa sportovní žurnalistiky v barvách časopisu Svět sportu a nově též serveru nhlnews.cz. Dlouhodobě sleduje především výkony hráčů Anaheimu Ducks a Detroitu Red Wings, mezi nejoblíbenější hráče řadí Pavla Dacjuka, Henrika Zetterberga, Teemu Selänne a Paula Kariyu. Kontakt na autora: lukas.zitka@nhlnews.cz