- Reklama -

Flyers podepsali novou smlouvu s ruským gólmanem

- Reklama -

Philadelphia podepsala novou dvouletou smlouvu s průměrnou roční hodnotou 3,25 mil. dolarů s brankářem Ivanem Fedotovem.

Fedotov se připojil k Flyers koncem března po ukončení smlouvy s CSKA Moskva. Do konce sezóny dosáhl bilance 0-1-1, přičemž kryl 81,1 % střel.

27letý Rus bude mít o téměř dva milióny dolarů vyšší cap-hit než Samuel Ersson, který byl v tomto ročníku brankářskou jedničkou Flyers. Sam podepsal nový dvouletý kontrakt minulý rok v srpnu.

Bez ohledu na to, kdo se v příští sezóně etabluje jako týmová jednička, se zdá vysoce pravděpodobné, že oba budou tvořit brankářský tandem Flyers.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -