- Reklama -

Program NHL na Nově: Tento týden 17 přímých přenosů

- Reklama -

Už v sobotu na Nova Sport a Voyo odstartovaly vyřazovací fáze NHL. Program prvního kompletního týdne vysílání k oběma soutěžím naleznete níže.

Z play-off NHL nabídnou stanice Nova Sport 1, Nova Sport 2 a Voyo v tomto týdnu 17 přímých přenosů. Nečasova Carolina se již ujala vedení 2:0 v sérii, Tomáš Hertl gólem pomohl Vegas k první výhře na ledě Dallasu. Zaostřeno bude kromě Hurricanes a Golden Knights i na zápasy Bostonu Bruins – ze sérií všech těchto tří týmů nabídneme do neděle další 2 přímé přenosy. Sobota v NHL přinese 27. 4. souboj NY Islanders – Carolina Hurricanes, speciální studio odstartuje v 19:40 na Nova Sport 1 a Voyo. Nedělní večer bude od 20:35 patřit sérii Winnipeg – Colorado, která v prvním zápase přinesla divoký výsledek 7:6.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -