VIDEO: Držte si klobouky! Neal Pionk se postaral o gólovou nádheru

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      7. 11. 2018 9:04     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Držte si klobouky! Neal Pionk se postaral o gólovou nádheru  

Fanshop týmu

Hokej je vlastně nesmírně jednoduchá hra. Minimálně tedy v podání obránce Rangers Neala Pionka.

Třiadvacetiletý Američan, jenž má za sebou teprve 41 zápasů v NHL, se v duelu s Montrealem postaral o vítězný gól způsobem, kterým se tají dech.

Pionk se u vlastní branky dostal ke kotouči, podél levého mantinelu prosvištěl do útočného pásma, natlačil se před branku a po kličce do forhendu skóroval. Brilantní individuální akce byla ozdobou úterního programu a dozajista nebude chybět ani mezi highlighty celého měsíce.

Newyorčané díky nenápadnému klenotu otočili vývoj zápasu z 1:3 na 4:3, poté přidali ještě jednou trefu a těší se ze dvou bodů.
Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.