- Reklama -

Bruins vyrazí na rozjeté Flyers bez dvou klíčových beků

- Reklama -

Boston vstoupí do úterního duelu s Philadelphií, která bude útočit na desátou výhru v řadě, bez obránců Toreye Kruga a Brandona Carla, které trápí zránění horní části těla. Oba hráči vynechali také pondělní trénink.
28letý Krug, který je v probíhajícím ročníku se 49 body (9+40) nejproduktivnějším zadákem Bruins, se zranil v sobotu. Jeho stav se posuzuje na denní bázi.

Nové kousky! Buď fandou i po setmění

O opět let mladší Carlo utrpěl újmu ve čtvrtečním zápase proti Floridě, když jej loktem zasáhl Jevgenij Dadonov. V této sezóně nasbíral 19 bodů za čtyři branky a 15 asistencí. Podle trenéra Brucea Cassidyho by se mohl vrátit do sestavy nejdříve v pátek.
Medvědi vítají na druhou stranu uzdraveného obránce Connora Cliftona, který si v úterý zahraje po boku Johna Moorea.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -