- Reklama -

Carolina má za sebou "vzrušující okamžik". Tým si pojistil služby své mladičké hvězdy

- Reklama -

Hurricanes neváhali a podepsali tříletý vstupní kontrakt s Andrejem Svečnikovem, nejvýše draftovaným útočníkem v letošním roce. Osmnáctiletého Rusa si Carolina vybrala z celkového druhého místa.


Chceš bezva draftovou kšiltovku za férovou cenu? Klikni TADY


Kazaňský odchovanec si v průměru ročně vydělá 832 tis. dolarů na úrovni NHL a o 70 tis. méně na farmě v AHL. K tomu dostane podpisový bonus ve výši 277 tis. dolarů.


„Jedná se o vzrušující okamžik pro naši organizaci,“ uvedl prezident a generální manažer Canes Don Wadell. „Andrej je typem elitního hráče, kolem něhož můžete budovat mužstvo. Čeká ho v našem dresu světlá budoucnost.“

- Reklama -

Svečnikov strávil minulou sezónu v juniorské OHL, kde za tým Barrie Colts odehrál 44 zápasů s bilancí 40 gólů a 32 asistencí. Za své výsledky byl oceněn trofejí pro nejlepšího nováčka roku.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -