- Reklama -

Carolina si upsala hrdinu ze série proti Caps

- Reklama -

Hurricanes a chráněný volný hráč Brock McGinn se vyhli arbitráži a dohodli se na dvouletém kontraktu v celkové výši 4,2 mil. dolarů.
„Oddychli jsme si, že jsme to stihli před arbitráží. Brock byl důležitou součástí našeho úspěchu v minulé sezóně a my jsme rádi, že bude součástí našeho týmu i nadále,“ okomentoval podpis generální manažer Don Wadell.
Soudní stání bylo naplanováno na tuto sobotu.


25letý Kanaďan odehrál v uplynulém ročníku 82 zápasů, v nichž vstřelil 10 branek a zaznamenal 26 bodů. Dalších 15 bodů přidal v play-off, v němž se blýskl rozhodujícím gólem během sedmého utkání série prvního kola proti Washingtonu.
McGinn doposud v NHL působil výhradně v organizaci Hurricanes, kteří jej v roce 2012 draftovali z 47. místa.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -