- Reklama -

Čeho je moc, toho je příliš. Kanadská miss sehrála přesilovku proti dobrému vkusu

- Reklama -

Představte se v kostýmu, který nejlépe charakterizuje vaši zemi, zněl jeden z úkolů na nedávné soutěži Miss Universe. Nechceme žádnou krojovanou přehlídku, najděte nějaký výstižný prvek své vlasti či národa a předveďte nám ho na sobě.
Japonka Keiko Cuji tedy přišla na pódium v samurajském, Britka Grace Levy navlékla uniformu královské gardy, Jihoafričanka Ziphozakhe Zokufa vypadala ve svých šatech jako zebra.
A Kanaďanka Chanel Beckenlehner? Co více symbolizuje druhou největší zemi světa než hokej? A když hokej, tak hůl, chrániče, brankářská síť – ale také výsledková tabule či Stanleyův pohár. Tohle všechno na sebe 26letá rodačka z ontarijského Caledonu navlékla.
Zatleskejme ji za šikovnost, že v nestandardní „výstroji“ dokázala dojít až doprostřed pódia. Jen se nám stejně jako spoustě kanadských diváků vkrádá na rty otázka, jestli to slečna Beckenlehnerová nepřehnala podobně jako Čapkovic pejsek s kočičkou, když pekli dort.

Mimochodem, ta časomíra nad hlavou kanadské krásky je pevnou součástí kostýmu, je přišroubovaná k horním hokejkám. A jak dokládá další záběr, skutečně fungovala. Jen to skóre – vyjadřující rok, kdy Chanel Beckenlehnerová triumfovala v domácí soutěži – vypadá poněkud nehokejově.

- Reklama -
Pavel Krupička
Narozen v roce 1973, hokej sleduji od poloviny 80. let. K NHL jsem se propracoval později, ale nakonec se mi z koníčka stala zaměstnáním - píšu o ní už třináct let. Sleduji hlavně Čechy bez ohledu na klubovou příslušnost, díky Dominiku Haškovi mi přirostly blíže k srdci Buffalo a Detroit. Největším hokejovým zážitkem pro mě stále zůstává Nagano a následné oslavy olympijského zlata.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -