- Reklama -

Chicago se vyrovnává se dvěma významnými absencemi

- Reklama -

Dalším hráčem, který odmítl svou účast v play-off je útočník Blackhawks Andrew Shaw. Kromě něj se Chicago na úvod kempu vyrovnává také s absencí brankáře Coreye Crawforda.
28letý křídelník se dle svých slov zaměří na zotavování z otřesu mozku, vinou kterého nehrál od 30. listopadu. Jeho cílem je vrátit se v budoucí sezóně v lepší formě.


Svého práva říci „NE“ pokračování v sezóně využil i útočník Jets Bryan Little. 32letý Kanaďan potřebuje údajně více času na uzdravení ušního bubínku, který si poškodil loni v listopadu.Jeho o sedm let starší parťák z brány je na rozšířené sestavě Jestřábů, ale hlavní kouč Jeremy Colliton oznámil, že aktuálně není schopný hrát. Důvody Crawfordovy absence ani doba, za kterou se k týmu připojí, zatím nejsou známy.
Možná i z tohoto důvodu povolalo Chicago do kempu nakonec pět gólmanů. K dispozici mají i Collina Deliu, Kevina Lankinena, Malcolma Subbana a Matta Tomkinse.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -