- Reklama -

Crosby přišel o křídlo

- Reklama -

Penguins si v posledních zápasech museli poradit bez útočníka Bryana Rusta, kterého sužuje zranění v horní části těla. V pondělí vyšlo najevo, že se jeho stav bude posuzovat na týdenní bázi.

Rust se zranil 6. prosince v utkání proti Tampě, ve kterém nastupoval ve druhé formaci. Primárně se však využívá v prvním útoku po boku Sidneyho Crosbyho a Jakea Guentzela.

Rust, který vynechal v listopadu tři utkání pro zranění dolní části těla, zaznamenal ve 22 duelech této sezóny 20 bodů (10+10). Je čtvrtým nejproduktivnějším hráčem týmu po Guentzelovi (29), Crosbym (27) a Jevgeniju Malkinovi (22).

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -