- Reklama -

Detroit prodloužil s českým zadákem

- Reklama -

Obránce Filip Hronek bude v NHL pokračovat v dresu Detroitu, když s Red Wings podepsal novou tříletou smlouvu. Podmínky nového kontraktu klub oficiálně nezveřejnil.

23letý Hronek působí v zámoří od roku 2016, kdy jej Detroit draftoval ve 2. kole jako celkově 53. hráče. V sezoně 2018/19 debutoval v NHL a postupně se vypracoval v elitního beka Red Wings.

Doposud Hronek v NHL odehrál 167 zápasů, ve kterých vstřelil šestnáct branek a přidal 64 asistencí. V uplynulé sezoně byl s 26 body v 56 utkáních nejproduktivnějším hráčem týmů. Rodák z Hradce Králové startoval na třech světových šampionátech, před dvěma lety byl Hronek vyhlášen nejlepším obráncem turnaje.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -