- Reklama -

Habs přišli na týdny o zkušeného beka

- Reklama -

Obránce Montrealu Mike Matheson by měl vynechat zhruba osm týdnů pro svalové zranění v břišní oblasti. Tým jej ve čtvrtek umístil na listinu zraněných hráčů.

Matheson nenastoupil ve středečním úvodním zápase sezóny. Jeho absence bude o to citelnější, že klub začal nový ročník také bez beka Joela Edmundsona, kterého sužuje zranění dolní části těla.

28letý Kanaďan byl vloni druhým nejproduktivnějším obráncem Penguins s 31 body (11+20), které nasbíral v 74 duelech. V sedmi duelech play-off přidal gól a pět asistencí. Montreal jej získal v červenci s draftovou volbou za Jeffa Petryho a Ryana Poehlinga.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -