- Reklama -

Hvězda Bruins vynechá až šest měsíců

- Reklama -

Boston oznámil, že obránci Charlie McAvoy, Matt Grzelcyk a Mike Reilly podstoupili operaci.

McAvoy absolvoval artroskopickou operaci kolene, ze které by se měl zotavit přibližně za šest měsíců. O jeden měsíc méně by se měl Grzelcyk uzdravit z operace pravého ramene. Reilly podstoupil operaci pravého kotníku – léčit se bude tři měsíce.

24letý McAvoy zaznamenal 10 gólů a 56 bodů v 78 zápasech této sezóny. V šesti duelech play-off přidal pět asistencí. O čtyři roky starší Grzelcyk vyprodukoval 24 bodů (4+20) v 73 duelech základní části a v pěti střetnutích play-off nebodoval. 28letý Reilly taktéž v play-off nebodoval, ale v 70 kláních základní části zaznamenal 17 bodů (4+13).

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -