- Reklama -

Hvězdy Caps a Bolts byly mimo hru

- Reklama -

V úterý jsme v sestavách Washingtonu a Tampy Bay neviděli jejich kapitány. Hvězdní útočníci Alex Ovečkin a Steven Stamkos se totiž vyrovnávají se zraněními.

Ovečkin vynechal zápas proti Rangers pro zranění dolní části těla, o kterém jeho tým víc informací nepřinesl. 37letý Rus odehrál v této sezóně 62 utkání se ziskem 36 gólů a 62 bodů. V pondělí netrénoval.

Washingtonu nebyl v úterý k dispozici ani forvard Sonny Milano, který onemocněl.

Stamkos také nehrál pro zranění dolní části těla. Lightning informovali, že se jeho stav posuzuje na denní bázi. 33letý Kanaďan, který v 67 zápasech této sezóny zaznamenal 27 gólů a 39 asistencí, nedohrál sobotní klání pro zranění nohy.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -