- Reklama -

Je hvězda Caps na prodej?

- Reklama -

Jméno důležitého forvarda Washingtonu Toma Wilsona se objevilo ve spekulacích o možné výměně. Mohl by skutečně opustit hlavní město USA?

V předešlých dnech se pošuškávalo, že Los Angeles oslovilo vedení Caps, aby zjistilo, zda je Wilson dostupný. A to s přihlédnutím k tomu, že se Wilson může stát za rok nechráněným volným hráčem. Elliotte Friedman ze stanice Sportsnet tvrdí, že k výměně určitě dostupný nebude.

„Bylo mi řečeno, že k tomu nedojde, a že si ho chtějí Capitals udržet a považují jej za důležitou součást jejich budoucnosti,“ poznamenal uznávaný insider.

Tento přístup Washingtonu k Wilsonovi není překvapující. Je produktivní, tvrdý, umí bránit a je jedním z lídrů kabiny. Nedávno sám hráč uvedl, že by rád v dresu Capitals ukončil svou kariéru.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -