- Reklama -

Leafs upírají zrak do KHL

- Reklama -

Toronto je jedním z 12 týmů NHL, které se zajímají o podpis smlouvy s útočníkem Maximem Cyplakovem. Pro Joshuu Klokeho z portálu The Athletic to řekl jeho agent Alexander Černych.

25letý Rus je v posledním roce svého kontraktu v KHL, kde v dresu moskevského Spartaku zažívá přelomový ročník, když v 58 zápasech vstřelil 30 gólů a přidal 15 asistencí. Vloni zaznamenal 10 branek a 15 asistencí v 63 střetnutích.

Cyplakov hraje v KHL primárně jako křídelník, ale Černych uvedl, že s vedením Maple Leafs debatovali minulý týden o možnosti, že by hrával centra. Toho by kanadský tým mohl v budoucí sezóně potřebovat, když by se Max Domi mohl stát nechráněným volným hráčem.

Cyplakov je charakterizován jako obousměrný útočník, který dokáže hrát do těla – v této sezóně uštědřil 128 bodyčeků, což je čtvrtý nejvyšší počet mezi forvardy soutěže.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -