- Reklama -

Minnesota dělala výměny. Jedna se týkala i Čecha

- Reklama -

Minnesota udělala ve středu dvě výměny. Partnery jí byli Sharks a Lightning.

Wild nejdříve vyměnili obránce Calena Addisona do San Jose za útočníka Adama Rašku a volbu v pátém kole draftu 2026. Následně vytrejdovali volbu v sedmém kole draftu 2025 do Tampy za obránce Zacha Bogosiana.

Addison je pod roční smlouvu v hodnotě 825 tis. dolarů a v létě se může stát chráněným volným hráčem. 23letý Kanaďan odehrál v této sezóně 12 utkání se ziskem pěti asistencí.

Bogosian absolvoval v tomto ročníku jen čtyři bezbodové duely. 33letý Američan je v poslední roce tříleté smlouvy s cap hitem 850 tisíc.

- Reklama -

Raška odehrál loni za první tým San Jose tři bezbodové zápasy a v kariéře má za sebou osm bezbodových utkání NHL. 22letý Čech byl draftován v 2020 z 201. místa.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -