- Reklama -

Nejproduktivnější švýcarský útočník historie NHL podepsal novou smlouvu

- Reklama -

Winnipeg podepsal v pondělí novou tříletou smlouvu v celkové hodnotě 12 mil. dolarů s útočníkem Ninem Niederreiterem.

Niederreiter se nachází v posledním roce dvouleté smlouvy s cap hitem 4 mil. dolarů, po jejímž vypršení se mohl stát nechráněným volným hráčem.

31letý Švýcar je ve své první plné sezóně ve Winnipegu. V prvních 23 zápasech zaznamenal 14 bodů za šest branek a osm asistencí. V NHL už odehrál 833 duelů se ziskem 211 gólů a 423 bodů. Více bodů z jeho krajanů nasbírali jen obránci Roman Josi a Mark Streit.

Niederreiter byl draftovaný v roce 2010, kdy z něj udělali pětku draftu Islanders. V dresu newyorského týmu zažil ligový debut a později si zahrál i za Minnesotu, Carolinu a Nashville.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -