- Reklama -

Odehrál Stamkos poslední zápas za Bolts?

- Reklama -

Poté, co Florida v pondělí vyřadila z play-off státního rivala, napadla mnohé stejná otázka: Odehrál Steven Stamkos svůj poslední zápas za Tampu?

Hvězdný útočník byl draftovaný Lightning v roce 2008 z celkového prvního místa a v týmu strávil 16 sezón. Ve 34 letech by mohl otestovat trh s volnými hráči po vypršení osmileté smlouvy v hodnotě 64 mil. dolarů.

Během celé sezóny se hovořilo o tom, zda bude budoucnost Stamkose a Tampy společná i po tomto ročníku. V září se totiž kapitán týmu vyjádřil, že jej zklamal nedostatek komunikace o možné smlouvě.

Později generální manažer Julien BriseBois uvedl, že o budoucnosti kanadského centra se rozhodne až po skončení sezóny.

- Reklama -

Otázce ohledně Stamkose čelil po vypadnutí i hlavní trenér Jon Cooper, který se k budoucnosti svého svěřence vyjádřil jasně: „Patří sem. My to víme, on to ví. Má kontrolu nad svým osudem. Nevím, co se stane. Mám ale pocit, že je hráčem Bolts na celý život.“

Stamkos v tomto ročníku zaznamenal 40 branek a 81 bodů v 79 duelech základní části.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -