- Reklama -

Hotovo! Quick míří do Columbusu

- Reklama -

Brankář Jonathan Quick se v posledních letech trápil, to však neznamená, že by o něj nebyl na trhu s hráči zájem.

Elliotte Friedman ze stanice Sportsnet informoval, že kalifornský tým pracuje na výměně s Columbusem. Dohodu pak jako první oznámil Aaron Portzline z portálu The Athletic.


Celek z Ohia se vzdal gólmana Joonase Korpisala a obránce Vladislava Gavrikova. Součástí výměny jsou i volby v prvním a třetím kole draftu.

Quick dovedl v letech 2012 a 2014 Los Angeles k jediným Stanley Cupům v klubové historii. Je historickým lídrem s výhrami, zákroky a čistými konty. V této sezóně však kryl jen 87,6 % střel. V létě se může stát nechráněným volným hráčem. Jeho cap hit je 5,8 mil. dolarů.

- Reklama -

Gavrikov je jedním z nejžádanějších hráčů na přestupovém trhu a v létě se může také stát nechráněným volným hráčem. V 52 duelech tohoto ročníku zaznamenal tři góly a sedm asistencí. Jeho cap hit činí 2,8 mil. dolarů.

On i Korpisalo strávili celou kariéru v Ohiu. Finský brankář, který se může taktéž stát nechráněným volným hráčem, má v tomto ročníku bilanci 11-11-3 a kryl 91,1% střel. Jeho cap hit je 1,3 mil. dolarů.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -