Rittich nastoupil v NHL od druhé třetiny a pustil dva góly, Los Angeles prohrálo

NY Rangers – Vegas 2:5 (1:1, 0:2, 1:2)

Branky: 7. Wheeler, 59. Kakko – 25., 43. a 60. Marchessault, 6. Rempal, 24. Kolesar. Střely na branku: 38:20. Diváci: 18.006. Hvězdy zápasu: 1. Marchessault, 2. Hill, 3. Barbašev (všichni Vegas).

Pittsburgh – Florida 2:3 po sam. nájezdech (1:1, 0:1, 1:0 – 0:0)

Branky: 2. Guentzel, 60. Malkin – 32. a rozhodující sam. nájezd Reinhart, 5. Rodrigues. Střely na branku: 37:31. Diváci: 18.188. Hvězdy zápasu: 1. Reinhart, 2. Bobrovskij (oba Florida), 3. Malkin (Pittsburgh).

Colorado – Los Angeles 5:1 (3:0, 1:1, 1:0)

Branky: 8. a 15. L. O’Connor, 19. MacKinnon, 32. Manson, 41. Makar – 27. Fiala. Střely na branku: 31:27. David Rittich chytal za Los Angeles od druhé třetiny, inkasoval dvě branky z 19 střel a úspěšnost zásahů měl 89,5 procenta. Diváci: 18.131. Hvězdy zápasu: 1. L. O’Connor, 2. MacKinnon, 3. Georgijev (všichni Colorado).

Seattle – St. Louis 3:4 v prodl. (1:1, 2:1, 0:1 – 0:1)

Branky: 11. Dumoulin, 24. Bjorkstrand, 36. Tolvanen – 42. a 64. Bučněvič, 8. Sundqvist, 36. Thomas. Střely na branku: 36:18. Diváci: 17.151. Hvězdy zápasu: 1. Bjorkstrand (Seattle), 2. Bučněvič (St. Louis), 3. Dumoulin (Seattle).

Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.