- Reklama -

Rozhořčený Ekblad napadl Finy. Hráli zbabělý a nechutný hokej, řekl po prohraném zápase

- Reklama -

Fanda NHL
Kanada má za sebou na světovém šampionátu v Dánsku těžký večer a v očích jejího obránce Aarona Ekblada vedl k potupnému výsledku nejen nedostatek disciplíny.
Zámořští favorité odehráli proti Finsku 14 minut a 22 sekund v oslabení, v početní nevýhodě inkasovali dva góly a utkání nakonec ztratili v poměru 1:5. Jedenáct dvouminutových trestů však přičetl hvězdný bek i nesportovnímu chování soupeře.
„Kázeň byla faktorem, ale myslím, že mluvím za mnoho hráčů, když řeknu, že filmování do hry nepatří,“ cituje Ekbladova slova Darren Dreger ze stanice TSN. „Považuju to za zbabělé. Je těžké, když soupeři uplatňují tento nechutný styl hraní.“Seveřané využili dvě přesilovky hned v úvodní třetině. Sami ale byli v zápase počastování osmi menšími tresty.
Kanada na turnaji zatím neporazila žádného ze silnějších celků a po porážce od Finska ji před nedělním programem patří ve skupině B čtvrté místo.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -