- Reklama -

Útočník Flyers ukončil kariéru ve 26 letech

- Reklama -

Do Samuela Morina vkládali Flyers velké naděje. Nakonec je juniorský mistr světa z roku 2015 nenaplní. Ve věku 26 let je nucený ukončit hráčskou kariéru.

Generální manažer Chuck Fletcher tuto informaci přinesl s tím, že mladému Kanaďanovi nabídne pracovní pozici v organizaci.

Philadelphia draftovala Morina v roce 2013 z 11. místa. První roky v klubu hrával jako obránce, ale v roce 2021 se přesunul na pozici levého křídelníka.

V NHL byl k vidění ve 29 zápasech, ve kterých vstřelil gól. Osudným se mu stala zranění kolene. V play-off AHL v roce 2018 si natrhnul křížové vazivo, se kterým podstoupil vícero operací.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -