- Reklama -

Útočník Megna bude i v příští sezóně pokračovat ve Vancouveru

- Reklama -

Americký hokejista Jayson Megna bude i v příští sezóně působit ve Vancouveru. Sedmadvacetiletý centr se s klubem domluvil na podmínkách roční jednocestné smlouvy. V neděli o tom informoval generální manažer Canucks Jim Benning.


Sledujte NHLnews také na Facebooku a Twitteru.


„Jayson je výborný bruslař, který dodává našemu kádru kvalitu směrem dopředu. Ceníme si jeho charakteru a profesionality. Máme radost, že s námi zůstane i v příští sezóně,“ sdělil třiapadesátiletý rodák z Edmontonu.
Bývalý útočník Pittsburghu Penguins a New Yorku Rangers přišel do Vancouveru na začátku loňského července, když jako nechráněný volný hráč kývl na nabídku ročního kontraktu v hodnotě 600 tisíc dolarů. V příští sezóně si vydělá 675 tisíc USD.
V letošním ročníku oblékl Megna dres Kosatek prozatím v 54 utkáních, ve kterých nasbíral osm bodů za čtyři branky a shodný počet asistencí. Na trestné lavici strávil šest minut. Deset zápasů vynechal kvůli zranění ramena. Na pět duelů ho ze sestavy vyřadilo blíže nespecifikované zranění v horní části těla, o start v jednom utkání ho připravila chřipka.

- Reklama -
Martin Hrubý
Narozen v roce 1971. NHL sleduji od začátku 80. let, redaktorem od roku 2000. Spoluzakladatel webového serveru NHL.cz. Největší hokejový zážitek - návštěva zápasů NHL, v nichž nastoupilo dohromady osm členů slavné dynastie Edmontonu Oilers z osmdesátých let minulého století včetně Waynea Gretzkyho, Granta Fuhra, Glenna Andersona nebo Craiga MacTavishe, jenž jako vůbec poslední hráč v historii NHL hrál bez helmy.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -