- Reklama -

V St. Louis zvažují, jestli angažují Jágra

- Reklama -

Činovníci St. Louis uvažují, že by mohli angažovat českého hokejistu Jaromíra Jágra. Ve čtvrtek to potvrdil generální manažer Blues Doug Armstrong. Důvodem je fakt, že Blues přišli o Robbyho Fabbriho.


Sledujte NHLnews také na Facebooku a Twitteru.


Kanadský útočník vynechá celou sezónu 2017-18, neboť si v tréninkovém kempu znovu zranil před časem operované levé koleno (vazy). Jednadvacetiletý hokejista utrpěl zranění 4. února, už 28. února šel v Chicagu na operaci a od 31. července mohl zase hrát.
Blues nyní zvažují všechny alternativy, jak Fabbriho nahradit. „Jágr je skvělý hráč,“ pochválil pětačtyřicetiletého veterána hlavní konstruktér soupisky Blues. „Bavili jsme se o něm. Musíme zvážit, jak hráči zapadají do našeho herního stylu,“ vysvětlil.
„Ztratili jsme Fabbriho, pro první část sezóny taky Berglunda. Budeme se muset s tím vypořádat a překonat,“ dodal Armstrong.
Jágr doposud v NHL hrál za Pittsburgh, Washington, New York Rangers, Philadelphii, Dallas, Boston, New Jersey a Floridu. Naposledy působil v organizaci Panthers, kam přišel v únoru 2015 z New Jersey a následně dvakrát podepsal s klubem roční smlouvu. Od 1. července 2017 je nechráněným volným hráčem.

- Reklama -
Předchozí článek
Další článek
Martin Hrubý
Narozen v roce 1971. NHL sleduji od začátku 80. let, redaktorem od roku 2000. Spoluzakladatel webového serveru NHL.cz. Největší hokejový zážitek - návštěva zápasů NHL, v nichž nastoupilo dohromady osm členů slavné dynastie Edmontonu Oilers z osmdesátých let minulého století včetně Waynea Gretzkyho, Granta Fuhra, Glenna Andersona nebo Craiga MacTavishe, jenž jako vůbec poslední hráč v historii NHL hrál bez helmy.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -