Vejmelka nestačil na střelce Colorada, Vaněčkův příchod na led na zvrat nestačil

Buffalo – New Jersey 5:4 (3:2, 2:0, 0:2)

Branky: 25. a 37. Tuch, 7. Cozens, 8. Tage Thompson, 11. Quinn – 46. a 50. J. Hughes, 10. Šarangovič, 19. Bahl. Střely na branku: 26:31. Vítek Vaněček odchytal za New Jersey 47:41 minuty, inkasoval dva góly z 19 střel a úspěšnost zásahů měl 89,5 procenta. Diváci: 17.101. Hvězdy zápasu: 1. Tuch, 2. Quinn, 3. Cozens (všichni Buffalo).

Columbus – NY Islanders 5:4 v prodl. (0:1, 4:1, 0:2 – 1:0)

Branky: 25. J. Gaudreau, 29. Foudy, 38. K. Johnson, 38. Robinson, 61. Jenner – 26. a 48. Nelson, 14. Parise, 44. Palmieri. Střely na branku: 27:38. Diváci: 18.940. Hvězdy zápasu: 1. Jenner, 2. K. Johnson (oba Columbus), 3. Nelson (NY Islanders).

Colorado – Arizona 3:1 (1:1, 0:0, 2:0)

Branky: 13. MacKinnon, 47. Makar, 52. Compher – 19. Keller. Střely na branku: 30:18. Karel Vejmelka odchytal za Arizonu 58:58 minuty, inkasoval tři branky z 30 střel a úspěšnost zásahů měl 90 procenta. Diváci: 18.136. Hvězdy zápasu: 1. Makar, 2. MacKinnon, 3. Ničuškin (všichni Colorado).

Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.